Opiekun w domu pomocy społecznej

Miejsce pracy: Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelekyualnie i niesamodzielnymi utrzymanie porządku w pomieszczeniach DPS
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Świętojerska 1, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Drewniak
      Numer telefonu: 566860041
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
      przekazania dokumentów:
      typowa praca kosmetyczki, zakres zależy od umiejętności
      StPr/19/0225
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM PRODUKCJI
      7/2/2019

      obszywanie tkanin w maszynie - overlock
      StPr/19/0205

      Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
      StPr/19/0194
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelekyualnie i niesamodzielnymi utrzymanie porządku w pomieszczeniach DPS
      StPr/19/0195

      Kasjer biletowy
      StPr/19/0150

      Recepcjonista
      StPr/19/0117

      Technik prac biurowych
      StPr/19/0119

      Praca z frezarką, manicure, pedicure, zdobienia
      StPr/19/0030

      Budowanie siatki klientów na podległym terenie Utrzymywanie kontaktu z klientami Raportowanie wyników pracy
      StPr/18/1003
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN