Referent do spraw zamówień publicznych

Miejsce pracy: Dworcowa 15A, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie ofert przychodzących
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa pakietu MS Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Dobra organizacja pracy
      Pracodawca: "KONKRET" Dagmara Fik, Marcin Mazurkiewicz Spółka Jawna
      Adres: Dworcowa 15A, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Aleksandra Kozak
      Numer telefonu: 783-294-346
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      PRACE ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ MEBLI
      2/1/2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Sortowanie odpadów komunalnych
      StPr/19/0050
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      asystowanie lekarzowi dentyście, rejestracja telefoniczna, utrzymanie czystości
      StPr/19/0046

      doraźne indywidualne konsultacje psychologiczne z osobami przebywającymi w mieszkaniu wspomaganym
      StPr/19/0047
      wynagrodzenie od od 500 PLN

      Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego, prowadzenie zajęć terapeutyczno-warsztatowych
      StPr/19/0049
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Praca z frezarką, manicure, pedicure, zdobienia
      StPr/19/0030

      prace produkcyjne w przedsiębiorstwie rybnym: - Pakowanie - Krojenie łososia w plasterki - Układnie porcji na tacki
      1/1/2019

      Przygotowanie ofert przychodzących
      StPr/19/0016

      kierowca w ruchu krajowym
      StPr/19/0001
      wynagrodzenie od 6 000 - 6 500 PLN

      Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. • Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. • Zrobisz to zaró
      StPr/18/1100
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN