Kierowca międzynarodowy BUS do 3.5 T

Miejsce pracy: Łunawska 16, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 05.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
      • Dokumentacja CMR
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia zawodwoego
        Pracodawca: KRZYŚ Firma Handlowo - Usługowa Krzysztof Dziewiątkowski
        Adres: Łunawska 16, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Dziewiątkowski
        Numer telefonu: 607-951-907
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Przygotowywanie zamówień, bierząca obsługa, nazdór nad jakością serwowanych dań
        StPr/18/1008
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Sprzedawca
        StPr/18/1010
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Budowanie siatki klientów na podległym terenie Utrzymywanie kontaktu z klientami Raportowanie wyników pracy
        StPr/18/1003
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prace magazynowe na terenie zakładu
        StPr/18/1006
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        Zgodnie ze stanowiskiem
        StPr/18/0977
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN

        Konserwacja terenów zielonych
        StPr/18/0950

        Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
        StPr/18/0923
        wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

        Pozyskiwanie nowych kontrahentów, opieka nad klientami, sprzedaż ładunków
        StPr/18/0924
        wynagrodzenie od 2 100 - 8 000 PLN

        TRANSPORT TOWAROWY DO KLIENTÓW
        StPr/18/0915
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        StPr/18/0909
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN