Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Nad groblą 15, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 02.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. D
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARRIVA BUS Transport Polska Sp. zo.o.
      Adres: DĄBROWSKIEGO 8/24, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Ilona Piotrowska
      Numer telefonu: 722-030-766
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Przygotowywanie zamówień, bierząca obsługa, nazdór nad jakością serwowanych dań
      StPr/18/1008
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzedawca
      StPr/18/1010
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Budowanie siatki klientów na podległym terenie Utrzymywanie kontaktu z klientami Raportowanie wyników pracy
      StPr/18/1003
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace magazynowe na terenie zakładu
      StPr/18/1006
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/18/0977
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Konserwacja terenów zielonych
      StPr/18/0950

      Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE Rozładunek i załadunek auta
      StPr/18/0923
      wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

      Pozyskiwanie nowych kontrahentów, opieka nad klientami, sprzedaż ładunków
      StPr/18/0924
      wynagrodzenie od 2 100 - 8 000 PLN

      TRANSPORT TOWAROWY DO KLIENTÓW
      StPr/18/0915
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      StPr/18/0909
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN