Pedagog specjalny

Miejsce pracy: Kościuszki 11, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Współpraca z nauczycielami, wychowawcami lub innymi specjalistami, rodzicami i uczniami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 539,5 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • empatia
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Cierpliwość, umiejętność pracy w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr1 im. Filomatów Pomorskich
      Adres: Kościuszki 11, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Cabaj
      Numer telefonu: 601-917-080
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta
      - przygotowanie pojazdu do załadunku oraz rozładunku - nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczenie ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem i zaginięciem - przewóz towarów - dbałość o pojazd zewnątrz / wewnątrz - codzienna konserwacja i drobne naprawy usterek powstałych podczas jazdy - znajomość czasu pracy kierowcy - dostarczenie dokumentów przewozowych do biura
      StPr/22/0549
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Pomiar detali za pomocą maszyny pomiarowej oraz przyrządów kontrolno- pomiarowych; nadzór nad przyrządami pomiarowymi; kontrola dostaw materiałów do produkcji; sporządzanie raportów z pomiarów
      StPr/22/0548
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

      Współpraca z nauczycielami, wychowawcami lub innymi specjalistami, rodzicami i uczniami
      StPr/22/0543
      wynagrodzenie od od 1 539,5 PLN

      Diagnoza potencjalnych możliwości ucznia, analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia, działania profilaktyczne w celu zapobiegania pojawianiu się problemów
      StPr/22/0544

      przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, sprawdzanie stanów magazynowych, obsługa urządzeń magazynowych
      StPr/22/0540
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Wykonywanie personalizacji na produktach za pomocą maszyn, dbanie o jakość i estetykę, dbanie o terminowość wysyłek
      StPr/22/0541

      Praca biurowa, zdalna. Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
      StPr/22/0534
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      Wsparcie jakościowe dla produkcji, definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu, rozpatrywanie reklamacji od klienta, przedstawienie raportu 8D, opracowanie planów kontroli, instrukcji kontroli, kart pierwszej sztuki
      StPr/22/0528

      murowanie, tynkowanie, malowanie, prace wykończeniowe budowlane.
      StPr/22/0524
      wynagrodzenie od od 19,8 PLN

      Fryzjerstwo damskie, męskie, dziecięce
      StPr/22/0515
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN