Zamknij
REKLAMA

Szpital w Aleksandrowie: konsekwentna modernizacja

10:19, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Marszałek Piotr Całbecki uczestniczył w piątek (19 listopada) w ceremonii uroczystego otwarcia zmodernizowanej izby przyjęć Szpitala Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim. Lecznica, m.in. dzięki marszałkowskiemu wsparciu, modernizuje się konsekwentnie od lat. W lipcu, kosztem 6 milionów złotych, uruchomiła nowy oddział anestezjologii i intensywnej opieki medycznej.

 

- Zmodernizowane, dobrze wyposażone szpitale są potrzebne nie tylko na czas pandemii. Serdecznie gratuluję kierownictwu szpitala i wszystkim w nim zatrudnionym konsekwencji w działaniach na rzecz jeszcze lepszych warunków leczenia i hospitalizacji – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Zobacz też:

Wyczekiwany OIOM dla Aleksandrowa i okolic

Szpital w Aleksandrowie: oszczędności energetyczne dzięki modernizacji

 

Wszystkie szpitale powiatowe w Kujawsko-Pomorskiem otrzymały środki inwestycyjne z puli naszego RPO 2014-2020, łączna suma wsparcia to 105 milionów złotych. Wszystkie były też beneficjentami marszałkowskiego pakietu antykryzysowego. Przeprowadzone dzięki temu przedsięwzięcia modernizacyjne i zakupowe w istotny sposób wpływają na poziom lokalnego zabezpieczenia medycznego.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%