Zamknij
REKLAMA

Posiedzenie KWRiST

11:54, 21.07.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Marszałek Piotr Całbecki uczestniczy dziś (21 lipca) w Warszawie w posiedzeniu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego (KWRiST). W porządku obrad m.in. rządowa informacja na temat Narodowego Programu Szczepień, projekty rozporządzeń związane z postępami w zintegrowanej informatyzacji państwa i pakiet projektów ustaw i rozporządzeń dotyczących zmian w systemie edukacji.

 

Wśród omawianych dziś dokumentów są m.in. projekt nowelizacji  ustawy o systemie oświaty oraz projekty rozporządzeń w sprawie podstaw programowych wychowania przedszkolnego, w sprawie podstaw programowych dla szkół podstawowych oraz liceów, techników i szkół branżowych II stopnia oraz w sprawie ramowych planów nauczania dla wszystkich szkół publicznych. Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawi też komisji projekty nowelizacji rozporządzeń dotyczących indywidualnego nauczania oraz nadzoru pedagogicznego.

 

KWRiST zajmuje się dziś także technicznymi standardami w elektronicznym obiegu aktów prawnych i dzienników urzędowych. Będzie też mowa o programie zintegrowanej informatyzacji państwa.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego  

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%