Zamknij
REKLAMA

Sesja sejmiku w poniedziałek

12:49, 25.09.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Stan realizacji inwestycji drogowych w naszym województwie oraz wdrażanie polityki terytorialnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020  to najważniejsze tematy najbliższej, poniedziałkowej (28 września) sesji sejmiku województwa. Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym. Transmisja online od godz. 11 na www.kujawsko-pomorskie.pl.

Radni wysłuchają również informacji kujawsko-pomorskiego wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska Zdzisława Krajewskiego o wynikach kontroli obiektów o podstawowym znaczeniu dla naszego regionu.

Sejmik rozpatrzy projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej jednostkom samorządu terytorialnego w ramach projektu „Kooperacja efektywna i skuteczna”. W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa planuje się wyposażenie miejsc, w których  przebywają osoby z grup wysokiego ryzyka i które mogą stać się potencjalnymi ogniskami epidemii (domy i ośrodki pomocy społecznej, placówki opiekuńczo-wychowawcze, powiatowe centra pomocy rodzinie), w urządzenia do oczyszczania powietrza. Łączna wartość przekazywanego sprzętu to 2 mln zł.

Spodziewane jest przyjęcie uchwał w sprawie Brodnickiego Parku Krajobrazowego i Obszaru Chronionego Krajobrazu Drumliny Zbójeńskie, a także Wdeckiego Parku Krajobrazowego i Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia.

Porządek obrad

Nagrania wszystkich poprzednich posiedzeń sejmiku 

 

Kancelaria Sejmiku

i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA