Zamknij
REKLAMA

Pożyczka unijna: dowiedz się i skorzystaj

14:20, 30.11.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy zaprasza przedsiębiorców we wtorek (3 grudnia) na dzień otwarty, podczas którego będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat unijnych pożyczek dla firm.

Razem z przedsiębiorcami pracownicy funduszu prześledzą formularze wniosków oraz dokumentów i wyjaśnią, jakich informacji potrzebują od klientów, by podjąć decyzję o udzieleniu pożyczki. Opowiedzą także, co dzieje się po podpisaniu umowy – jak pieniądze trafiają do przedsiębiorcy i w jaki sposób należy rozliczyć pożyczkę.

- Ideą Dnia Otwartego jest to, żeby pokazać firmom z naszego województwa, że procedura starania się o pożyczki unijne jest prosta i każdy przedsiębiorca z pomocą swojej księgowej na pewno sobie z nią poradzi – mówi Agnieszka Wasita, prezes Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego.

- Po każdym ze spotkań będzie czas na indywidualne konsultacje, podczas których będzie można wyjaśnić wątpliwości i dopytać o szczegóły dotyczące udzielenia pożyczki, jej rozliczenia, a także tego, co zrobić, gdy z różnych przyczyn przedsiębiorca nie może w terminie spłacić zaciągniętej pożyczki.

Dzięki pieniądzom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województw Kujawsko-Pomorskiego oferta KPFP jest obecnie bardzo szeroka. Oprocentowanie pożyczek na rozwój firmy zaczyna się już od 0,87%. Fundusz nie pobiera od klientów żadnych prowizji. W zależności od potrzeb firmy i charakteru inwestycji, konsultanci KPFP są w stanie zaproponować produkt najkorzystniejszy dla danego przedsiębiorcy.

Od początku 2019 r. Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy – spółka samorządu województwa – podpisał już ponad 500 umów pożyczkowych na łączną sumę 100 mln zł. Pieniądze te przyczyniają się do rozwoju firm w naszym regionie.

Dzień Otwarty w KPFP: 3 grudnia godz. 10:00 i 14:00

Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy w Toruniu, ul. Sienkiewicza 38,

biuro Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego w Bydgoszczy, ul. Gimnazjalna 2a.

 

Materiał: Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone