Zamknij
REKLAMA

Protest song Organka z obywatelskim przesłaniem

10:35, 12.04.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Znany z interesujących i zaangażowanych tekstów związany z naszym regionem muzyk Tomasz Organek nagrał ze swoim zespołem teledysk z piosenką „Niemiłość”, będący apelem o miłość i dialog między Polakami. Powstanie zrealizowanego w czerni i bieli klipu, nagranego w całości w Kujawsko-Pomorskiem, wsparł samorząd województwa.

„W tym kraju nad Wisłą na sztandarach krew i czystość / stosy płoną do drugi dzień. / I tylko nie ma miłości ….tu …. / I idę ulicą, i słyszę jak krzyczą, / że racja jest jedna, ponad wszystko, nie dwie. / (…) Oddajcie ją, oddajcie miłość i wiarę w nią” – śpiewa Tomasz Organek.

 

- Przesłanie tego teledysku jest piękne i proste – wiara, nadzieja i miłość to triada, z którą można i trzeba iść przez życie. Wszyscy ludzie są ważni, nikt nie ma wyłączności na rację. Trzeba budować porozumienie, nie podziały – podkreśla marszałek Piotr Całbecki, który w trakcie prac nad materiałami do klipu spotkał się z wokalistą.

 

Reżyserem teledysku jest Bartek Konopka, nominowany do Oskara za krótkometrażowy film dokumentalny „Królik po berlińsku”.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

żartowniś z ciebie żartowniś z ciebie

1 0

Całbecki nie żartuj sobie TY o porozumieniu mówisz?.. 19:35, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone