Zamknij
REKLAMA

Jak oni pięknie śpiewali! Relacja z konkursu kolęd i pastorałek.

10:42, 08.01.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Łącznie 17 występów w wykonaniu kilkudziesięciu młodych wokalistów zobaczyli uczestnicy IV Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. W piątek 4 stycznia na scenie przed jury w składzie: Barbara Fijałkowska, Paweł Marwitz zaprezentowali się zarówno przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści oraz dorośli.

W kategorii Przedszkolacy (soliści) pierwsze miejsce zajęła Helenka Miętus, a w kategorii (zespoły) pierwsze miejsca zajęły grupy: „Wiewiórki” i „Żabki” z Niepublicznego Przedszkola „Zielony Zakątek” .

W kategorii klas I -III szkół podstawowych wśród solistów pierwsze miejsce zajęła Marta Kruszewska, w kategorii (zespoły) pierwsze miejsce wyśpiewało trio: Amelia Bulińska, Franek Antkiewicz, Amelka Góral z SP Unisław.

W kategorii klas IV-V szkół podstawowych pierwsze miejsca wyśpiewały: Martyna Rucińska SP Grzybno i Zuzanna Belzyt z SP Unisław, w kategorii (zespoły) duet Martyna Rucińska i Amelia Czosnek z SP Grzybno

W kategorii klas VI-VII szkół podstawowych pierwsze miejsce przyznano Alicji Firmanty. Wśród gimnazjalistów pierwsze miejsce wyśpiewały Julia Oświecińska i Oliwia Dudek. W kategorii dorośli pierwsze miejsce zajął Duet „MY”.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone