Zamknij
REKLAMA

Wyjazd na Tropikalną Wyspę i na Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie

08:16, 06.11.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Tropikalna wyspa i jarmark świąteczny w Berlinie znajdą się w programie kolejnej wyprawy organizowanej z myślą o mieszkańcach. Na wyprawę zaprasza GOK w Unisławiu. Wyjazd 30 listopada.  

Spragnieni egzotycznych wrażeń? Ciekawi bożonarodzeniowych jarmarków? Jeśli tak to zapraszamy na wycieczkę na Tropikalną Wyspę pod Berlinem i Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie.

Wyjazd zaplanowano  w piątek (30 listopada) o godz. 24.00 spod GOK-u. W godzinach porannych i popołudniowych ( 1 grudnia, sobota) przewidziano pobyt na Tropikalnej Wyspie - aquaparku, a w godzinach popołudniowych i wieczornych na Jarmarku Bożonarodzeniowym w centrum Berlina. Powrót w  niedzielę około godz. 5.00.

Opłata za wyjazd od osoby dorosłej wynosi 260 zł ( w ramach opłaty znajduje się: przejazd, ubezpieczenie oraz bilet wstępu do Strefy Tropikalnej oraz wstęp na strefę zewnętrzną).

Opłata za dzieci do lat 14, uczniów od 15 lat, studentów i seniorów od 65 lat wynosi 230 zł (w ramach opłaty znajduje się: przejazd, ubezpieczenie oraz bilet wstępu do Strefy Tropikalnej oraz na strefę zewnętrzną. 

Uwaga osoby poniżej 18 roku życia podróżują pod opieką osoby dorosłej. Ograniczona ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. O zapisaniu na listę decyduje dokonanie wpłaty.

Zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu, tel. 56 6868 734

Więcej informacji o Tropikalnej Wyspie na http://www.tropical-islands.de/pl

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone