Zamknij
REKLAMA

Patriotyczne obchody w naszej gminie

11:51, 05.11.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, mieszkańców naszej gminy zapraszamy na Halę Widowiskowo-Sportową w Unisławiu w piątek, 9 listopada na godz.17.00. Na koncert z bogatym programem artystycznym, a tuż po nim słodki poczęstunek, zapraszają: wójt Jakub Danielewicz, przewodniczący Rady Gminy w Unisławiu Unisław Jarosław Szczeciak,  Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu.

W programie: jubileuszowy koncert orkiestry dętej z GOK-u  z okazji 20-lecia istnienia, prezentacje patriotyczne przedszkolaków, biało – czerwone warsztaty kreatywne, wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych, recytacje wierszy, wystawy patriotyczne, malowanie wielkoformatowej flagi oraz słodki poczęstunek. Na dzieci będzie czekała również biało – czerwona wata cukrowa oraz malowanie buziek.

W najbliższy czwartek, 8 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00 w szkołach naszej gminy odbędzie się również akcja sadzenia drzewek, upamiętniających 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W akcji udział wezmą: wójta Jakub Danielewicz oraz uczniowie szkół wraz z gronem pedagogicznym.

Z kolei Msza Św. za Ojczyznę odbędzie się w niedzielę, 11 listopada o godz. 10.30 w unisławskim kościele parafialnym z udziałem pocztów sztandarowych oraz przedstawicieli władz samorządowych.

 

Materiał: GOK

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone