Zamknij
REKLAMA

Będziemy się bawić w Chełmnie

10.36, 12.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Najbliższy weekend w Chełmnie upłynie pod znakiem sztuki, muzyki i zabawy. Od 12 do 14 sierpnia zapraszamy na Perspektywy – Nine Hills Festival.

 

Chełmiński festiwal to wielopłaszczyznowy projekt artystyczny. Impreza, której tegorocznym motywem przewodnim jest sztuka radości, to szereg koncertów muzyki alternatywnej, eksperymentalnej i klasycznej, spektakle teatralne, słuchowiska, warsztaty i wystawy. Wstęp jest wolny na wszystkie festiwalowe wydarzenia. Więcej informacji wraz ze szczegółowym programem na stronie festiwalu www.9hf.pl

 

Perspektywy - Nine Hills Festival w Chełmnie to odbywający się od czterech lat wielowymiarowy projekt artystyczny, wpisany w architektoniczną przestrzeń Chełmna. Podczas festiwalu podwórka Starego Miasta zamieniają się w warsztaty sztuki, stają obszarem działań społecznych i animacyjnych. Działania artystyczne (m.in. wystawy, koncerty i spektakle) wprowadzane są do kościołów i piwnic. Część z nich rozgrywa się w plenerze. Chełmiński festiwal jest jedną z regionalnych atrakcji, które promujemy za pośrednictwem Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc.

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%