Zamknij
REKLAMA

poniedziałek, 24.09, godz. 19:00

Kinoteatr "Rondo"

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór w doborowym towarzystwie. 24 września, o godzinie 19.00 w Kinoteatrze RONDO wystąpią Michał Kutek i Tomasz Borkowski. Bilety w cenie 20 zł do nabycia już od 7 września!

Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

Tomasz Boras Borkowski  - sam o sobie mówi, że urodził się dwa razy, raz w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej Polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.
 
Link do biletów: https://iframe141.biletyna.pl/

© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone