Zamknij
10:22, 24.06.2019
Zawodnicy UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno brali udział w imprezie, która dla nas i wielu klubów jest jedną z obowiazkowych w kalendarzu regat. Memoriał Jana Raabe w Sztumie, zgromadzil wielu zawodników na starcie. Regaty były bardzo emocjonujące i walka toczyła się do ostatnich metrów na mecie. W kat. C1 senior na 500m: 3 miejsce zajął Krzysztof Czerniecki. W kat. C1 senior na 1000m: 2 miejsce zajął Krzysztof Czerniecki. W kat. K1 młodziczek 1000m: 4 miejsce zajeła Joanna Opyd. W kat. K1 młodzików 1000m: 6 miejsce w przedbiegu zajął Jakub Opyd niewiele zabrakło, by awansować do finału. W kat. K1 junior mł. na 500m i 1000m Hieromin Pliszka mimo dzielnej walki odpadł w przedbiegach. Cieszymy się, że każdy pokazał wolę walki i walczył do ostatnich metrów. Obejrzeliśmy fajne zacięte wyścigi. Najważniejsze, że widać postępy w tym co robimy. Gratulacje!
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]