Zamknij
09:23, 11.12.2018
9 grudnia w Gdańsku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Kyokushin Karate. W zawodach wzięło udział 147 zawodników z 15 ośrodków kyokushin karate. Sędzią Głównym był Bogusław Jeremicz 6 dan. Chełmiński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 6 osób - w większości debiutanci którzy startowali po raz pierwszy: Zuzanna Ziemecka, która w swojej kategorii 9-10 lat + 35 kg zajęła 1 miejsce. Należy podkreślić to że to były pierwsze zawody w życiu Zuzi. Oskar Modzelewski 1 miejsce w kategorii 13-14 lat ? 45 kg. Joanna Osuch 3 miejsce w kategorii 11-12 lat ? 50 kg Katarzyna Zielińska w swoim debiucie zajęła 3 miejsce 13-14 lat + 60 kg Kinga Lonser, która swoją walkę eliminacyjną przegrała. Choroba antybiotyki w ostatnich dniach mocno osłabiły Kingę i to sprawiło, że zabrakło trochę szczęścia. Damian Madeja debiut na matach w kategorii senior 18-35 lat walka eliminacyjna przegrana. Organizatorem mistrzostw był Gdański Klub Kyokushin Karate, shihan Bogusław Jeremicz 6 dan. Materiał: Michał Okoński
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]