Zamknij
REKLAMA

Wyniki konkursu fotograficznego Katar' „Science fiction”

12:21, 22.06.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Znane są wyniki konkursu fotograficznego w ramach Katar-fotografia: „Science fiction” w Roku Stanisława Lema. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu zaprasza na pokonkursową wystawę fotograficzną organizowaną w ramach Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu.

Jak co roku, udział w konkursie wzięły osoby pasjonujące się fotografią, amatorsko uprawiające fotografię artystyczną mieszkające w województwie kujawsko-pomorskim.

Wystawę oglądać można na żywo w Galerii Spotkań WOAK przy ul. Szpitalnej 8 w Toruniu oraz w internecie na stronie www.woak.torun.pl

Wystawa będzie czynna do końca sierpnia 2021 r. Zwiedzanie odbywa z zachowaniem dystansu społecznego i zgodnie z aktualnie obowiązującymi limitami osób w przestrzeni ekspozycyjnej. Wstęp wolny!

Na konkurs fotograficzny XXX Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu swoje prace przysłało 41 uczestników.Na konkurs wpłynęło 140 zdjęć (pojedyncze i w zestawach).

Jury w składzie:

Anna Kola – członek Związku Polskich Artystów Plastyki i Związku Polskich Artystów Fotografii,

Marek Noniewicz – członek Związku Polskich Artystów Fotografii,

Ireneusz Maciejewski – reżyser, filmowiec, specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK Toruń

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: 

I nagroda

Remigiusz Boruszewski (godło: Remi)

za zestaw: neuroplastyczność (1), (2), (3), (4),

Patrycja Moraczewska (godło: 0920pat005)

za zestaw: Przyszłość (1), (2), (3),

II nagroda

Klaudia Rutkowska (godło: 552GS)

za 4 prace: Satelita 1, Czarna dziura, Ciało niebieskie, Mars się chwieje,

III nagroda

Małgorzata Mazur (godło: pachnotka)

za 4 prace: bez tytułu (1), (3), (4),(5),

Maria Juszkiewicz (godło: marjus)

za 4 prace: 5778 K, Edgeworth-Kuiper’s Belt, Kryptonite 1978, Messier 31,

Wyróżnienia:

Adam Szewczyk (godło: Begumin)

za 2 prace: Fiasko2, Setuar2

Sławomir Pietrzykowski (godło: Skorpion76)

za pracę: Pilot 

Piotr Gutkowski (godło: Funaki)

za pracę: Kosmos, ostateczna granica; technika kolodion

Marta Zatylny (godło: MZ29)

za zestaw: bez tytułu (1), (2), (3)

Agnieszka Kaczorowska (godło: 9991V)

za pracę: Doradcy_króla_Hydropsa

Jury zakwalifikowało na wystawę wybrane prace następujących autorów:

Monika Knapińska (godło: Nimithril)

Dominika Sztonyk (godło: magnolia)

Regina Szczęsna (godło: Regina)

Jakub Krakowski (godło: kukrak)

Agata Zając (godło: Zajga)

Damian Kolassa (godło: DamKol)

Nikola Stolarska (godło: stolarska)

Milena Jabłońska (godło: Milkart)

Ewa Szczurek (godło: Mun)

Krzysztof Parda (godło: Pracownia Simply Joy Art.)

Monika Sieklucka (godło: 350125)

Zuzanna Lewandowska (godło: Motyl)

Dariusz Łenski (godło: Bushido)

Przemysław Przybył (godło: Chłopak z Dworca)

Amelia Rębiałkowska (godło: hoshi)

Materiał: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%