Zamknij
REKLAMA

Polecamy spotkanie online z Łukaszem Orbitowskim 17.09 (You Tube godz. 18:00)

14:06, 14.09.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze jedna dobra wiadomość od poniedziałku! W imieniu Zespołu Wolnych Lektur zapraszam Państwa już 17 września o godzinie 18.00 do udziału w spotkaniu z Łukaszem Orbitowskim, , autorem uznanych powieści, takich jak „Kult” i „Inna dusza”. Spotkanie poświęcone będzie najnowszej powieści „#manto” dostępnej wyłącznie w bibliotece Wolne Lektury.

Rozmowa, którą poprowadzi Olga Wróbel, odbędzie się online i będzie można ją obejrzeć na kanale YouTube Wolnych Lektur: https://www.youtube.com/c/wolnelekturyyt.

Łukasz Orbitowski od lat jest ceniony zarówno przez czytelników, jak i krytykę literacką. Czytelnicy fantastyki uhonorowali go nagrodą fandomu polskiego im. Janusza A. Zajdla. Kilkukrotnie otrzymywał także wyróżnienia Nagrody im. Żuławskiego, jedynej nagrody w dziedzinie fantastyki, która przyznawana jest przez literaturoznawców. W 2016 roku uhonorowano go Paszportem „Polityki”, kilka miesięcy temu otrzymał Nagrodę Literacką m. st. Warszawy. Za powieść „Inna dusza” był nominowany m. in. do Nagrody Literackiej „Nike”.

Zapraszamy!

Materiał: Miejska Biblioteka Publiczna im. Walentego Fiałka w Chełmnie

?

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA