Zamknij
REKLAMA

Kabaret Nowaki będzie bawił chełmińską publiczność 24.10

12:14, 20.04.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Nie zdołaliśmy spotkać się w wiosennym terminie, lecz to jeszcze nic straconego, bo jesień jest przed nami! Zapraszamy na występ Kabaretu Nowaki z programem „Za granicą żartu”.
Kiedy? 24.10.2020 r. godz. 16.00
Gdzie? Kinoteatr RONDO

Bilety: 90 PLN

Bilety zakupione na poprzedni termin (16.04) wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

Sprzedaż dla tych, którzy jeszcze nie zakupili biletów, jest dostępna online na poniższych stronach:
- biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Nowaki/Chelmno
- https://kabaretowebilety.pl/chelmno-kabaret-nowaki-za-granica-zartu/wydarzenie/1403

____
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Materiał: ChDK

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA