Zamknij
REKLAMA

IV edycja Perspektywy 9 Hills Festival: 09-11.08.2019

09:31, 30.06.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Nadchodzi IV edycja Perspektywy – 9 Hills Festival. Organizowany w Chełmnie od 2016 r. scala wydarzenia z dziedziny teatru, filmu, muzyki, fotografii, historii, fantastyki i streetartu – wszystkie wpisuje w przestrzeń i architekturę miasta. Koncerty, spektakle, wystawy, instalacje oraz działania animacyjne wprowadzane są do kościołów, piwnic i podwórek starego miasta, część z nich rozgrywa się w plenerze. Przez trzy sierpniowe dni mieszkańcy i turyści doświadczają Chełmna w niecodziennych okolicznościach, a przed tymi, którzy je dobrze znają, co roku staje szansa odkrywania miasta na nowo.

Nazwa festiwalu nawiązuje do dziewięciu wzgórz, na których położone jest Chełmno oraz dziewięciu muz Apolla, z których co roku jedna wytycza motyw przewodni kolejnej odsłony wydarzenia. Przy każdej edycji w realizacji festiwalu uczestniczy kilkaset mieszkańców miasta, a twarzą odsłony zostaje wybrana artystka z Chełmna.

Tegoroczna edycja 9HF odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia, a motywem przewodnim wydarzenia będzie sztuka widzenia. Dominujące podczas tegorocznej edycji sztuki wizualne – malarstwo, fotografia, grafika, street art i video art, prezentowane będą o różnych porach, w różnych przestrzeniach miasta. Nie zabraknie muzyki, filmu i teatru oraz stałych elementów festiwalu. Twarzą odsłony została chełmińska fotografka, Alicja Makowska.

Śledźcie nas na Facebooku i obserwujcie nasz profil na Instagramie. Już wkrótce progam wydarzenia! Do zobaczenia w Chełmnie!

Więcej informacji: www.9hf.pl

Prezentujemy oficjalny zwiastun promujący IV edycja Perspektywy - 9 Hills Festival | 09-11.08.2019.

Będzie nam bardzo miło, jeśli  - skomentujecie,  - polubicie i  - udostępnicie materiał.

Liczymy na Wasze wsparcie przy promocji #9HF.

Serdecznie zapraszamy

Materiał: 9hf

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone