Zamknij

Chełminianka Chełmno na trzecim miejscu w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej Piotak

17:35, 27.02.2021 Aktualizacja: 17:45, 27.02.2021
Skomentuj

W dniu dzisiejszym w Paterku koło Nakla odbył się turniej finałowy halowej ligi Żak. Nasza drużyna pokazała się ze znakomitej strony i ukończyła ligę na świetnym trzecim miejscu.

Dodatkowo smaczkiem całej ligi były nagrody indywidualne, gdzie o tytuł króla strzelców walczyła dwójka naszych zawodników. Tytuł najlepszego strzelca całych rozgrywek zdobył Wojcik Patryk 42 bramki. Ale to jeszcze nie koniec nagród, bo kolejny nasz zawodnik - Rokoszewski Norbert, który zdobył 41 bramek, został MVP całego turnieju.

Ten sukces całej drużyny pokazuje, że w tym małym mieście jest potencjał i są zawodnicy, którzy mogą wygrywać z najlepszymi.