Zamknij

Uczniowie Katolika najlepsi w Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

11:44, 07.11.2019 Aktualizacja: 11:50, 07.11.2019
Skomentuj

XX Edycja Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" kategoria U10, który odbył się 04.11.2019 w Unisławiu za nami! Był to finał powiatowy, w którym oprócz Katolickiej Szkoły Podstawowej w Chełmnie wzięły udział jeszcze 3 szkoły: Unisław, Lisewo i SP nr 1 Chełmno.

Skład naszej drużyny to: Marceli Wilma, Błażej Wilma, Wiktor Mrugała, Szymon Janikowski, Olaf Zegan, Beniamin Kurowski, Hubert Ćwikliński, Tomasz Mydlikowski i Antoni Janiszewski.

Opiekunem zespołu był Rafał Sierko. Mecze odbywały się w systemie "każdy z każdym" i tak nasz zespół uzyskał następujące wyniki: KSP- SP Unisław 5:1 , KSP-SP1 Chełmno 8:0 i KSP-SP Lisewo 6:1.

Wygraliśmy wszystkie mecze bardzo przekonująco i tym samym wygraliśmy cały turniej. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom i okazały medal, a cała drużyna wywalczyła awans na finały wojewódzkie, które odbędą się wiosną w Świeciu. Wielkie gratulacje i podziękowanie dla zawodników reprezentujących naszą szkołę oraz dla ich rodziców za wspaniały doping.

Fot: Katolik i SP1