Zamknij
REKLAMA

Nocny turniej piłki nożnej z okazji 100 – lecia niepodległości

16:30, 09.09.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W Unisławiu na kompleksie Orlik pięć drużyn rywalizowało w nocnym turnieju piłki nożnej z okazji 100 – lecia niepodległości. Najlepsza okazała się drużyna OSP Grzybno. Organizatorem turnieju jest Gminna Rada Sportu. Wójt Gminy Jakub Danielewicz ufundował puchary, a zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymali talony na sprzęt sportowy.

- To już piąty taki turniej – wylicza Mariusz Krzemiński, przewodniczący Gminnej Rady Sportu. -  Początkowo organizowaliśmy go raz w roku. Jednak na wniosek drużyn w tym roku rozegraliśmy dwa turnieje. Dziękuję moim kolegom z rady sportu: Janisławowi Bulerowi i Bogdanowi Mietła za organizację turnieju. Cieszy nas szczególnie to ze w turnieju biorą udział często ojciec i syn, czyli na boisku spotkały się dwa pokolenia.

W turnieju brało udział pięć zespołów. Najlepszy okazała się drużyna OSP Grzybno, drugie miejsce zajął zespół o wyjątkowej nazwie „Gaz robi gaz”, trzecią lokatę wywalczyła drużyna „Czterdziestki”, czwartą Olimp i piątą Koziołki. Królem strzelców został Andrzej Branicki – zdobywca 4 goli.

 

Materiał: Beata Krzemińska

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone