Zamknij
REKLAMA

Potrafimy zlokalizować każdą rzecz, każdy pojazd i każdą osobę!

13:45, 05.02.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Możesz kupić lub dzierżawić GPS Guardian przez tydzień, miesiąc lub rok. Oferujemy różne modele autonomicznych urządzeń GPS dostosowanych do Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie zlokalizować dosłownie wszystko – ludzi, maszyny budowlane, pojazdu, elektronikę etc.

GPS Guardian – zapewnimy Ci bezpieczeństwo i oszczędzimy strat!

Naszym celem jest zyskanie pozycji lidera na rynku dostawców usług monitoringu GPS i miana najlepszej firmy dla naszych klientów, dostawców oraz pracowników.
Sukces odniesiemy, zaspokajając globalne potrzeby naszych klientów, zarówno dostawców, jak i użytkowników naszych produktów.
To zobowiązanie do maksymalizacji wartości będzie cechować niezwykły wysiłek i innowacyjność, dostarczanie produktów najlepszej jakości, oczywiście po konkurencyjnych cenach i prowadzenie biznesu z absolutną uczciwością. Usługi świadczone przez GPS Guardian oraz Nasi wykwalifikowani pracownicy, są powodem rosnącej przewagi nad konkurencją. Wyróżniamy się, tworząc środowisko sprzyjające pracy zespołowej i innowacjom, rozwijając i wykorzystując w pełni możliwości naszych pracowników oraz traktując każdego klienta z godnością i szacunkiem.

Wynajem profesjonalnego sprzętu

Nasze trackery są używane przez specjalistów geolokalizacji. Urządzenia te udostępniamy do użytku w każdym możliwym rodzaju potrzeby. Oferujemy usługi z zakresu monitoringu GPS dla:

Maszyn budowlanych,
Osób,
Samochodów,
Motocykli,
Paczek, etc.

Jakie korzyści osiągniesz współpracując z GPS Guardian?

Istnieje wiele korzyści związanych ze zdecydowaniem się na monitoring GPS, oferowany przez https://www.gpsguardian.pl/jak-zabezpieczyc-samochod-przed-kradzieza/. Pomijając gwarancję solidnego wykonania zlecenia, zapewniamy:

Możliwość bezpłatnego przetestowania usługi,
Gwarancja najlepszej ceny - jeśli znajdziesz lepszą ofertę na rynku w ciągu maksymalnie 30 dni od nawiązania z Nami współpracy, dostosujemy warunki finansowe tak, abyś zyskał pozostając z Nami!
Brak konieczności podpisywania umowy długoterminowej,
Brak opłat za czas wolny,
Brak dodatkowych/ukrytych opłat,
Wszystkie porady są darmowe,
Mamy doskonały wskaźnik sukcesu,
Jesteśmy profesjonalistami i zatrudniamy WYŁĄCZNIE wykwalifikowanych i wyszkolonych pracowników,
Jesteśmy w 100% skoncentrowani na kliencie, a satysfakcja klienta jest uwzględniana w KAŻDYM zleceniu, które podejmujemy

Geolokalizacja i śledzenie w czasie rzeczywistym

Dzięki sprzętowi śledzącemu masz możliwość geolokalizacji w czasie rzeczywistym osób, ważnych prywatnych akcesoriów, elektroniki, telefonów oraz pojazdów.
Nasz Monitoring GPS działa autonomicznie, jest w pełni kompatybilny z systemami Windows, Android, iOS.

Zlokalizuj swój samochód

Z pomocą GPS Guardian, możesz śledzić swój pojazd w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu lub komputera. Ponadto możesz uzyskać informacje takie jak stan silnika, prędkość, trasa pojazdu i adres.

Zlokalizuj przedmioty

Większość z nas choć raz znalazło się w sytuacji, gdy nie byliśmy w stanie zlokalizować kluczy, okularów, portfeli, telefonu i innych przedmiotów codziennego użytku, które zapodziały się w domu. Zamiast przeszukiwać cały dom, możesz użyć kompaktowego modułu do śledzenia za pomocą Bluetooth. Mamy także skuteczne sposoby na lokalizację skradzionych przedmiotów.

Znajdź skradzione pojazdy

Możesz uzyskać dane śledzenia swoich pojazdów, oczywiście wszystko w czasie rzeczywistym, a także powiadomienia o parkowaniu, alarm przekroczenia prędkości, szczegóły przebiegu i historię 24-godzinnej lokalizacji.

Zlokalizuj osoby

Dzięki Naszemu monitoringowi GPS i doświadczonym ludziom, z którymi współpracujemy, w ekspresowym tempie zlokalizujesz wybraną osobę.

Materiał partnera

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone