Zamknij
REKLAMA

Przegląd Piosenki Harcerskiej i nie tylko

11.20, 22.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Doskonała propozycja na spędzenie popołudnia w miłej atmosferze. W sobotę, 24 września zapraszamy wszystkich zainteresowanych do unisławskiego parku w godz. 17.00 – 20.00. Tam odbędzie się Przegląd Piosenki Harcerskiej z udziałem ponad 10 drużyn harcerskich.

Na finał wydarzenia wystąpi zespół „Acoustic Trio” o godz. 19.00  w składzie: Michał „Majki” Kowalski, Mariusz Mitura, Mariusz Pietrow z coverami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

W trakcie festiwalu wokół sceny rozstawione zostaną „Kramiki Harcerskie”, w których odbywać się będą warsztaty technik harcerskich, aktywności harcerskie. Podczas wydarzenia będzie można skosztować ciepłej herbaty parzonej nad ogniskiem, lub harcerskich podpłomyków, wziąć udział w potyczkach szachowych czy sprawdzić skuteczność wykonywanej pierwszej pomocy na profesjonalnym fantomie.

Ponadto od piątku, 23 września w różnych zakątkach Gminy Unisław i Powiatu Chełmińskiego będzie można spotkać ponad 150 harcerzy, pokonujących różne trasy w Rajdzie Harcerskim „Na Tropie Buraka Cukrowego” organizowanego z okazji 800-lecia Unisławia. Organizatorem wydarzenia jest: 32. Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „100-lecia Harcerstwa” i Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu.

Przedsięwzięcie to wsparły finansowo Starostwo Powiatowe w Chełmnie oraz Gmina Unisław.

Materiał: GOK

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%