Zamknij
REKLAMA

Placówki pocztowe z ofertą nowego ubezpieczenia na wypadek nowotworu i chorób układu krążenia

10:10, 15.09.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

W placówkach Poczty Polskiej można skorzystać z najnowszej oferty Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. W ramach produktu „Spokojne Życie" istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o ubezpieczenie ONKO – najnowszy pakiet zapewniający wsparcie finansowe i pomoc medyczną w przypadku zdiagnozowania nowotworu złośliwego, nowotworu złośliwego in-situ lub chorób układu krążenia.

Poprzez dystrybucję produktów ubezpieczeniowych i bankowych, a także szeroką ofertę produktów handlowych, Poczta Polska zmierza w kierunku systematycznego podnoszenia rentowności swoich placówek.

W placówkach Poczty Polskiej można uzyskać informacje w zakresie doboru oferty ubezpieczeń pocztowych i zawrzeć umowę sprofilowaną pod indywidualne oczekiwania konsumenckie.

– Poza usługami pocztowymi i bankowymi udostępniamy naszym klientom możliwość skorzystania z produktów ubezpieczeniowych. Oferta ubezpieczeń PTUiŻ zapewnia wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, niejednokrotnie niemożliwych do przewidzenia. Dodatkową jej zaletą jest szeroka dostępność, gdyż dystrybucja odbywa się poprzez placówki Poczty Polskiej, rozlokowane także w małych miejscowościach i na terenach wiejskich – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.   

Od sierpnia br. klienci placówek zawierający umowę ubezpieczenia „Spokojne Życie" Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., mogą rozszerzyć zakres ochrony o nowy pakiet ONKO.

Pakiet ONKO to przede wszystkim wypłata świadczenia pieniężnego w przypadku zdiagnozowania nowotworu złośliwego, nowotworu złośliwego in-situ lub zawału serca albo udaru mózgu. Dodatkowo, w ramach świadczeń assistance, ubezpieczony może też liczyć na pomoc domową w codziennych obowiązkach, na przykład w przygotowywaniu posiłków i zapewnianiu zakupów. Assistance to również organizacja rehabilitacji w domu (w tym zapewnienie koniecznego sprzętu rehabilitacyjnego) lub w ośrodku rehabilitacyjnym.

Assistance medyczny ONKO obejmuje możliwość skorzystania z:

konsultacji telefonicznej lub wideokonsultacji medycznej,

badań profilaktycznych,

infolinii medycznej związanej z chorobami i o hospicjach oraz dedykowaną infolinię – Doradca w chorobie,

drugiej krajowej opinii medycznej,

rehabilitacji,

pomocy psychologa,

wizyty pielęgniarskiej po hospitalizacji (w tym opatrunki, zastrzyki, podanie leków, pomiar ciśnienia i tętna),

transportu medycznego,

konsultacji dietetyka,

dostarczenia leków,

pomocy domowej po hospitalizacji,

zakwaterowania osoby towarzyszącej w hotelu podczas pobytu Ubezpieczonego w szpitalu,

organizacji i dostarczenia sprzętu rehabilitacyjnego

dodatkowo, w przypadku nowotworu, usługa Assistance obejmuje również organizację i  dofinasowanie zakupu peruki lub protezy.

Umowę ubezpieczenia można zawrzeć także w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich, a więc bez konieczności podróżowania do dużych miast. Zaletą oferty ubezpieczeń pocztowych jest jej dostępność w ok. 5 tysiącach placówek, rozlokowanych na terenie całego kraju. Poczta Polska, poprzez dystrybucję produktów bankowych i ubezpieczeniowych, a także ofertę dostępnych na terenie urzędów produktów handlowych, zmierza w kierunku systematycznego podnoszenia rentowności swoich placówek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

EleanorEleanor

0 0

Howdy! I understand this is sort of off-topic but I had to
ask. Does operating a well-established blog such as yours take a lot of work?
I'm brand new to blogging however I do write in my journal everyday.
I'd like to start a blog so I will be able to share my own experience and feelings online.
Please let me know if you have any kind of ideas or tips for brand new aspiring blog owners.
Appreciate it! cp (<a href="https://picsandgallerieseocdv.blogspot.com">picsandgallerieseocdv.blogspot.com</a>) 21:25, 15.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%