Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży

11.25, 16.07.2021
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowego aparatu fotograficznego o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce 18 czerwca 2021 r. około godz. 14:10 w sklepie przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł wspomniany aparat. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2658/21.

Materiał: Policja Kujawsko-Pomorska

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%