Zamknij
REKLAMA

Kolejne akty wandalizmu nad Jeziorem Starogrodzkim

17:02, 09.06.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Niedawno nad Jeziorem Starogrodzkim ktoś zerwał wjazdowy szlaban. Wczoraj kolejny raz jacyś młodzi "żartownisie" dopuścili się aktu wandalizmu. Zdarzenia niepokoją i złoszczą pracowników, którzy na swojej stronie facebookowej pisza w ten sposób:

Drodzy młodzi panowie, następnym razem zapraszamy poćwiczyć na siłowni plenerowej, a nie siłować się ze szlabanem i miejskimi znakami. Spodziewajcie się lada dzień spotkania z Policją, nieszczęśliwie dla Was mamy obszerny materiał dowodowy z waszego dzisiejszego zachowania. Do zobaczenia w mało przyjemnych okolicznościach!

P.S. Jeżeli widzicie akty wandalizmu reagujcie! Numer 112 dotyczy również takich przypadków i jest czynny całą dobę. Nie bądźmy obojętni!

Informujemy, że na teren ośrodka ZAZ ,,Nad Jeziorem” jest zakaz wjazdu pojazdów nieupoważnionych, o czym informuje znak. Parking dla odwiedzających ośrodek znajduje się przed szlabanem. Niestosowanie się do panujących przepisów będzie zgłaszane odpowiednim służbom.

Osoby upoważnione do wjazdu na teren ośrodka to: dzierżawcy gruntów, domków; pracownicy ośrodka oraz służby ratunkowe.

Na terenie ośrodka obowiązuje również całkowity zakaz spuszczania psów ze smyczy a właściciele są zobowiązani do sprzątania po swoich pupilach!

Materiał: Nad Jeziorem

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

TOMEKTOMEK

9 0

Oddać sprawców do sądu i każdemu wandalowi po 50 godzin prac społecznych. 23:35, 09.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kojkunkojkun

3 0

Co to jest 50 godzin!!! mało !!!150👍 06:05, 11.06.2021


REKLAMA
0%