Zamknij
REKLAMA

Od 4 maja br. wejście do budynku Urzędu Gminy Chełmno (Urzędu Miasta Chełmna) nie będzie ograniczone

11:51, 04.05.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Gminy Chełmno!

Na podstawie § 21 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (t.j. Dz. U. poz. 447 z późn. zm.) informuję:

Od 4 maja br. wejście do budynku Urzędu Gminy Chełmno (Urzędu Miasta Chełmna) nie będzie ograniczone.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów (nie dotyczy dziecka do ukończenia 13. roku życia; osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie; osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie; osoby wymagającej pomocy tłumacza; innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów).

W pomieszczeniach obowiązuje całkowity nakaz zasłaniania ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk. 

Wójt Gminy Chełmno

Krzysztof Wypij

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%