Zamknij
REKLAMA

Komunikat w sprawie organizacji pracy Urzędu Miasta Chełmna

16:39, 19.10.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Szanowni Państwo,

Informujemy, że budynek urzędu miasta pozostaje dla Państwa otwarty, uprzejmie prosimy jednak o stosowanie się do obowiązujących zasad reżimu sanitarnego. Zachęcamy także do załatwiania wszystkich możliwych spraw urzędowych telefonicznie lub drogą elektroniczną, a urząd prosimy odwiedzać w sprawach pilnych.

Korzystać możecie Państwo także ze skrzynki na korespondencję, którą umieściliśmy przed wejściem do budynku. Jednocześnie prosimy o umieszczanie dokumentów w zamkniętych kopertach z oznaczeniem adresata oraz danymi kontaktowymi. Budynek urzędu jest dostosowany do wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Jesteśmy po jej kontroli oraz kontroli inspekcji pracy, które potwierdziły prawidłowe dostosowanie urzędu do zasad przeciwdziałania rozprzestrzenianiu koronawirusa.

Komunikat wydajemy w związku ze skierowaniem na kwarantannę trojga pracowników urzędu.

Urząd Miasta Chełmna 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

BrunoBruno

5 3

Panie Prządka, ile Panu płacą za usuwanie komentarzy? 19:54, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do BrunaDo Bruna

2 5

Gdyby komentarz został usunięty widniała by o tym informacja - usunięty przez administratora. Osobie podpisującej się jako Bruno brakuje odwagi aby podpisać się z imienia i nazwiska. 🤣 szacun !
21:01, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkankaMieszkanka

4 1

A państwo urzędnicy do sklepów spożywczych chodzą wirtualnie czy osobiście? I kogo wtedy nie chronią ? 10:12, 20.10.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do mieszkankiDo mieszkanki

0 4

A Panie w sklepach spożywczych są w pracy non stop i nikt ich nie zastępuje? Szanuję i doceniam ciężką pracę jaką wykonują, natomiast rozumiem, że w urzędzie pracownicy nie są zatrudnieni "na zakładkę" i nie ma tam pracy zmianowej, więc jeśli ktoś "wypadnie" na kwarantannę, petent może mieć problem z załatwieniem sprawy. Lepiej być ostrożnym i to co można załatwić przez internet lub przez telefon. 13:35, 20.10.2020


REKLAMA