Zamknij
REKLAMA

Rozmowa policjantek z dziećmi: spotkanie profilaktyczne

11:50, 29.09.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Chełmińskie policjantki spotkały się z przedszkolakami z Unisławia, aby porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie. Funkcjonariuszki poruszyły tematy związane między innymi z akcją „Świeć Przykładem – bądź widoczny” oraz „Bezpieczna droga do szkoły”.

Przed Posterunkiem Policji w Unisławiu, odbyło się spotkanie z miejscowymi przedszkolakami, podczas którego chełmińskie policjantki opowiadały o bezpieczeństwie na drodze i w domu. Mówiąc o właściwych zachowaniach, mundurowe nawiązywały do akcji informacyjno – edukacyjnej „Bezpieczna droga do szkoły” oraz „Świeć Przykładem – bądź widoczny”. Z uwagi na to, że trwa okres jesienny, podczas którego zmrok zapada szybko, a widoczność na drogach często bywa ograniczona, policjantki przypomniały o ważnej roli odblasków i konieczności ich używania.

Dbając o bezpieczeństwo maluchów, funkcjonariuszki przekazały na ręce nauczycielki elementy odblaskowe oraz książeczki edukacyjne. Spotkanie wywołało wiele pozytywnych emocji, a przekazane informacje na pewno zostaną wykorzystane w codziennym życiu.

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA