Zamknij
REKLAMA

Janusz Dzięcioł zginął w wypadku na przejeździe kolejowym (ZDJĘCIA)

12:13, 06.12.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj tuż przed godziną 9:00 doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Trasa kolejowa Grudziądz - Toruń zablokowana. Na miejscu zginął Janusz Dzięcioł - pierwszy komendant Straży Miejskiej w Świeciu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 63-letni grudziądzanin nie ustąpił pierwszeństwa pociągowi jadącemu na trasie Toruń Grudziądz.

Ofiarą wypadku jest były poseł, zwycięzca pierwszej edycji Big Brother - Janusz Dzięcioł, który często odwiedzał również Chełmno. 

Był pierwszym komendantem Straży Miejskiej w Świeciu. Pierwsza edycja programu Big Brother, w której Dzięcioł wziął udział, biła rekordy oglądalności a finałowy odcinek oglądał tłum świecian na telebimie ustawionym na Dużym Rynku. Komendant straży zwyciężył.
Janusz Dzięcioł przez dwie kadencje był posłem - do 2015 roku. Po wygaśnięciu mandatu wrócił do pracy w Świeciu, był m.in. rzecznikiem  Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu.

Feralny przejazd kolejowy nie posiada szlabanów, ale Dzięcioł mieszkał w okolicy, więc przejeżdżał tamtędy wielokrotnie, aż do dzisiaj.

materiał partnera: (K.N.)

fot: Mateusz Malewski

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone