Zamknij
REKLAMA

Prognoza pogody dla Chełmna i okolic. Czy czeka nas atak zimy?

10:10, 13.11.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Orientacyjna prognoza pogody dla Chełmna do 17 listopada 2019 r. - zimy nadal nie widać, ale w środę czekają nas solidniejsze opady.

Pogoda stanie się bardziej dynamiczna - zwłaszcza, że w środę będzie się nad nami przemieszczał niż o rodowodzie śródziemnomorskim, z systemem frontów przynoszących opady deszczu. W pozostałych dniach przeważać będzie pogoda bezopadowa i okresami zaświeci słońce.

Przez większość czasu będziemy na pograniczu ciepłej masy powietrza znad wschodniej Polski, a dużo chłodniejszej znad jej części zachodniej - temperatura maksymalna na ogół na poziomie 7-8 st. Z kolei od piątku napłynie z południa zdecydowanie cieplejsze powietrze i temperatura powinna wyraźnie przekroczyć 10 stopni (w sobotę maksymalnie do 13-14 st.). Noce i poranki bez przymrozków (4-5 st.), a pod koniec tygodnia (8-9 st.).

Ciśnienie atmosferyczne będzie się wahać na niskim poziomie - w środę i czwartek będzie najniższe. Warunki biometeorologiczne zwłaszcza w połowie tygodnia będą niekorzystne - spadek sprawności psychofizycznej, koncentracji, nastroju i nasilone dolegliwości bólowe.

W powietrzu tylko w minimalnym stężeniu będą się unosić zarodniki grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium. W pomieszczeniach największy problem będą stanowić roztocza kurzu domowego (stężenie wysokie).

materiał partnera: (R.M)

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BubuBubu

0 0

No i pięknie. W końcu do zimy jeszcze ponad miesiąc... 18:48, 13.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone