Zamknij
REKLAMA

Dostał ataku padaczki na ulicy, pomogli przechodnie

15:59, 19.08.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

16.08.2019 o godz. 12:46 w Chełmnie przy ul. Toruńskiej strażacy interweniowali z powodu zamieszania, które wywołał atak epilepsji przechodnia. Po przybyciu na miejsce zastano przytomnego mężczyznę w pozycji półsiedzącej na chodniku, pod opieka świadków zdarzenia, po ataku padaczki.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej (wsparcie psychiczne, badanie urazowe, wywiad Sample), po przybyciu ZRM przekazano poszkodowanego ratownikom medycznym.

17.08.2019 o godz. 5:13 paliło się nad Browiną w Chełmnie. Pożar dotyczył pozostałości roślinnych. Nastąpiło intensywne zadymienie. Nie było dodatkowych zagrożeń. Zabezpieczono teren działań. Na miejscu zastano właściciela posesji, któremu nakazano wygaszenie palących się pozostałości roślinnych w beczce. 

Tego samego dnia o godz. 16:36 w miejscowości Malankowo samochód osobowy VW Passat wylądował na pasie zieleni po uderzeniu w bariery ochronne na autostradzie A1 w kierunku Gdańska. Osoby uczestniczące w zdarzeniu znajdowały się poza pojazdem. Nie było osób poszkodowanych. Ruch na drodze odbywał się bez utrudnień. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Odłączono akumulator w uszkodzonym pojeździe. Na miejsce przybył patrol Policji oraz obsługa autostrady. Uprzątnięto jezdnię z pozostałości po kolizji. Pojazd przekazano właścicielowi.

W sobotę w Unisławiu przy ul. Chełmińskiej interweniowano z powodu kolizji dwóch samochodów osobowych. Wszystkie osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdami. Policja była na miejscu. Nie było osób poszkodowanych. Miejsce akcji oświetlono i zabezpieczono. Wprowadzono ruch wahadłowy. Odłączono dopływ prądu w pojazdach. Po dokonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję pojazdy usunięto z drogi i przekazano właścicielom. Jezdnię uprzątnięto i zakończono działania.

Materiał: PSP

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone