Zamknij
REKLAMA

Auto stoczyło się z górki i najechało na pieszą...

13:32, 19.08.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

W piątek (16.08) po godz. 12.00 na ul. Wojska Polskiego w Chełmnie doszło do zdarzenia, podczas którego zaparkowany na wzniesieniu volkswagen stoczył się i najechał  na pieszą, która znajdowała się obok zaparkowanego poniżej pojazdu marki Skoda.  

26-letnia kobieta została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do pobliskiego szpitala w celu ustalenia obrażeń. Będący na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca, oględziny pojazdów oraz ustalili świadków zdarzenia. Prowadzone w Komendzie Powiatowej Policji w Chełmnie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny.

- Po przybyciu na miejsce zastano kobietę potrąconą przez samochód VW Vento, który stoczył się i przygniótł kobietę do pojazdu, z którego wysiadała (Skoda Fabia). - informuje rzecznik PSP Tomasz Guzek - Poszkodowana leżała na chodniku uskarżając się na ból lewej reki. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Udzielono KPP poszkodowanej (unieruchomiono odcinek szyjny kręgosłupa oraz kończynę górną lewą, udzielono wsparcia psychicznego). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ZRM, poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Świeciu. Pojazdy przekazano właścicielom.

Materiał: KPP i PSP

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone