Zamknij
REKLAMA

Ocena jakości życia w Chełmnie przez mieszkańców i użytkowników miasta. Ankieta, 8-15 lipca 2019

18:13, 08.07.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

Drogie Mieszkanki i Drodzy Mieszkańcy Chełmna,

 Miasto Chełmno znalazło się na liście 122 średnich i małych polskich miast będących w kryzysie społeczno-gospodarczym. Jako władze miasta podejmujemy szereg działań mających na celu zmianę tej niekorzystnej sytuacji. Jednym z nich jest ubieganie się o środki na rozwój miasta w ramach programu „Rozwój lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021.

Aby móc realizować przedsięwzięcia prowadzące do podniesienia standardu życia mieszkańców w zakresie społecznym, gospodarczym, środowiskowym i instytucjonalnym, musimy przeprowadzić dokładną diagnozę problemów, z jakimi boryka się nasze miasto. Kierując się przekonaniem, że to Państwo jako jego mieszkańcy i użytkownicy najlepiej znają te problemy, zwracamy się z prośbą o pomoc w ich zidentyfikowaniu oraz o opinię na temat zauważalnych, negatywnych zjawisk wstrzymujących rozwój Chełmna.

W tym celu prosimy Państwa o uzupełnienie poniższej ankiety. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Państwem uda nam się stworzyć rzeczową diagnozę problemów, w efekcie – celnie rozpoznać Państwa potrzeby i podejmować działania podnoszące jakość życia w mieście, na miarę Państwa oczekiwań.

Ankieta jest anonimowa, a zgromadzone dane posłużą nam do opracowania wniosku w ramach programu „Rozwój lokalny”.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Miasta Chełmna
Artur Mikiewicz

 

Link do elektronicznej wersji ankiety: https://bit.ly/2XtlVBq

Papierową wersję ankiety można wypełniać także do przyszłego poniedziałku (15 lipca) w Biurze Informacji Publicznej Urzędu Miasta Chełmna (pokój nr 101, w godzinach pracy urzędu).

Foto: Marek Kowalski 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MieszkaniecMieszkaniec

1 0

Niestety, ankieta nie do końca działa. Klikając na "dalej" nic się nie dzieje.... A szkoda, bo to dobry pomysł... 09:26, 10.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA