Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek w Wabczu. Nowe informacje

13:16, 13.05.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj w miejscowości Wabcz zdarzył się tragiczny w skutkach wypadek. Dachował samochód osobowy Wewnątrz pojazdu uwięziona była jedna osoba, pasażerka. Cztery osoby znajdowały się poza pojazdem, w tym jedna z widocznym urazem czaszkowo-mózgowym. Ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy. Poszkodowana z urazem czaszkowo-mózgowym była bez oznak życia (prawdopodobnie wypadła z pojazdu podczas zdarzenia), w tym przypadku odstąpiono od prowadzenia KPP. Przy pomocy sprzętu hydraulicznego usunięto dach i wykonano dostęp do poszkodowanej znajdujące się w pojeździe. Po przybyciu ZRM, lekarz stwierdził zgon poszkodowanej, równocześnie przystąpiono do ewakuacji osoby z pojazdu. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR, osobę ewakuowaną z pojazdu oraz pozostałe dwie osoby poszkodowane przekazano zespołom ZRM i załodze LPR. Dwie poszkodowane osoby odwieziono do szpitala w Chełmnie, jedną śmigłowcem LPR do szpitala w Grudziądzu. Na miejsce przybył zespół dochodzeniowo-śledczy Policji. Po zakończeniu czynności przez Policję, zabraniu zwłok przez zakład pogrzebowy, teren działań uprzątnięto, wyciekłe płyny eksploatacyjne pojazdu posypano proszkiem pumeksowym.  Miejsce zdarzenia i pojazd przekazano Policji.

Materiał: PSP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

kierowcakierowca

0 0

Wabcz wyjątkowo pechowy , jakiś znak tam postawić, jakieś ograniczenie ;( 17:42, 13.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

inny kierowcainny kierowca

1 0

Przecież jest ograniczenie - 250m od miejsca wypadku zaczyna się teren zabudowany. Problem w tym, że trzeba zacząć hamować w miejscu gdzie zaczyna się spory zjazd, przez tę górkę widoczność też jest słaba i wystarczy że jakiś zwierzak wyskoczy żeby wpaść w poślizg. Nie oszukujmy się, droga 55 w wielu miejscach wymaga przebudowy, złagodzenia profilu podłużnego, dobudowania lewoskrętów i spowalniaczy a to kosztuje. Taniej postawić znak. 20:08, 13.05.2019


XxXx

0 0

Wiadomo skąd była ta kobieta? 11:24, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zastanowionyzastanowiony

0 0

Dlaczego 4% czytelników kliknęło uśmiech, tak się zastanawiam, niepojęte. 21:02, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA