Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna minionych dni...

10:04, 15.04.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 13 kwietnia 2019 roku około godziny 14.30 na terenie gminy Lisewo funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie zatrzymali kierującego motorowerem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania 0,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna lat 41, mieszkaniec powiatu chełmińskiego tego samego dnia po wykonanych czynnościach zwolniony. Dochodzenie prowadzi KPP Chełmno.

Tego samego dnia około godziny 17.00 w Chełmnie na ul. Plac Wolności nieznany na chwilę obecną kierujący podczas wykonywanego manewru cofania uszkodził pojazd marki Hyundai. Po zdarzenia kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Czynności prowadzi KPP Chełmno.

Również w sobotę około godziny 23.30 na terenie gminy Lisewo zatrzymano mężczyznę lat 32 zamieszkałego w powiecie chełmińskim, który posiadał przy sobie dwa woreczki strunowe z zawartością 3 gram amfetaminy. Sprawca został osadzony w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych. Dochodzenie prowadzi KPP Chełmno.

W dniu 14 kwietnia 2019 roku około godziny 11.30 na terenie gminy Chełmno funkcjonariusze skontrolowali kierującego pojazdem marki VW Golf, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania 0,45 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna lat 37, mieszkaniec powiatu chełmińskiego tego samego dnia po wykonanych czynnościach zwolniony. 

Materiał: KPP Chełmno

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone