Zamknij
REKLAMA

Przyjdź do ZUS na Drzwi Otwarte

09:03, 14.03.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Inspektorat ZUS w Grudziądzu zaprasza 19 marca na Drzwi Otwarte - „Pakiet nowego przedsiębiorcy”. Spotkanie skierowane jest do osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą. W trakcie spotkania przyszli przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak zarejestrować działalność w CEIDG, jak dokonać zgłoszenia do ZUS, rozliczać składki oraz w jaki sposób dokonywać zmian i korekt w dokumentacji. Drzwi otwarte odbędą się w godz. 10:00-12:00, w siedzibie Inspektoratu, ul. Wybickiego  39, sala 302 A.

Z kolei dla przedsiębiorców i biur rachunkowych ZUS organizuje bezpłatne szkolenie zmiany w zasadach przechowywania i elektronizacja akt pracowniczych. W trakcie szkolenia będzie można dowiedzieć się m.in.:

jakie warunki będzie musiał spełnić płatnik składek, jeśli zdecyduje się na skrócenie przechowywania akt pracowniczych,
o zmianach w formularzach ubezpieczeniowych, sposobie ich wypełnienia.

Szkolenie z projektu e- Akta odbędzie się 22 marca o godz. 9:00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Grudziądzu, ul. Wybickiego 39, sala 302A. Zapisy na szkolenie pod nr tel. 56 45 06 825

Zachęcamy także do zapoznania się ze szkoleniami elektronicznymi. Przygotowaliśmy 10 krótkich filmików instruktażowych, w których krok po kroku pokazaliśmy m. in. jak wypełniać nowe dokumenty w związku z e-aktami. Filmiki są dostępne na stronie zus.pl i kanale ZUS na You Tube.

Materiał: Rzecznik Regionalny ZUS

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone