Zamknij
REKLAMA

Mariusz Kalkiewicz Laureatem Plebiscytu "Osobowość Roku 2018". Zasłużone wyróżnienie!

16:11, 13.03.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

12 marca  w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu odbyła się gala wręczenia statuetek Laureatom Plebiscytu „Osobowość roku 2018”. Jednym z wyróżnionych, którzy zdobyli największą liczbę głosów, był Mariusz Kalkiewicz nominowany w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna.

Mariusz Kalkiewicz w pełni zasłużył na tą wyjątkową nagrodę, ponieważ faktycznie jest człowiekiem WIELKIEGO SERCA. Znamy go wszyscy doskonale - jest Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Chełmnie i od wielu lat bez rozgłosu, po cichu i na wiele sposobów pomaga dzieciom. Jest szczególnie wrażliwy na dobro maluchów i młodzieży, którzy pochodzą z niezamożnych rodzin. Dla takich właśnie podopiecznych z Domu Dziecka organizuje coroczne wyjazdy wypoczynkowe, kupuje prezenty okolicznościowe i wspiera ich z ogromnym zaangażowaniem. 

Peszą go pochwały i skromnie uśmiecha się słysząc gratulacje.

To mężczyzna, który potrafi w ciągu kilku dni przygotować zjazd absolwentów swojej klasy i zachować się Z KLASĄ...bo zamiast pobrać "składkowe pieniążki" za bal od swoich znajomych z dawnych lat - namawia ich do wpłacenia dowolnej kwoty na konto Domu Dziecka w Chełmnie z dopiskiem, że to na "wyjazd dzieci na narty".

Bywa też „Świętym Mikołajem” i obdarowuje tych, dla których nie miał kto zrobić paczki na Boże Narodzenie, bo potrafi być spontaniczny i zdecydowanie serdeczny.

Czapki z głów Panowie i Panie: Mariusz Kalkiewicz - to nietuzinkowy dżentelmen, który jest Dobrym Duchem wielu dzieci z Chełmna i okolic.

Brawa i wyrazy uznania dla Niego !!!

  

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone