Zamknij
REKLAMA

Akcja "Bezpieczny pieszy" w powiecie chełmińskim

13:46, 13.03.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Na początku tygodnia chełmińscy policjanci prowadzili działania „Bezpieczny pieszy”. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wykroczenia mające wpływ na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Ponadto policjanci promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, poprzez rozdawanie elementów odblaskowych z logo aplikacji. 

W poniedziałek (11.03) funkcjonariusze chełmińskiej jednostki prowadzili działania pod nazwą „Bezpieczny pieszy”. Podczas kontroli policjanci uświadamiali uczestników ruchu o zagrożeniach i skutkach związanych np. z nieustąpieniem pierwszeństwa pojazdowi lub osobie znajdującej się na pasach, niestosowaniem się do sygnalizacji świetlnej czy też przechodzeniem przez jezdnie w miejscu niedozwolonym. Dodatkowo mundurowi uświadamiali pieszych jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. 

Ponadto działając na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach oraz w celu rozpropagowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, policjanci rozdawali odblaskowe chusty, opaski i kamizelki z logo aplikacji. 

Materiał: KPP Chełmno


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone