Zamknij
REKLAMA

Mateusz Dzięcioł z SP 1 w Wielkim Finale z ekologii...

15:54, 12.03.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Dziś tj. 12 marca 2019r. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy sprawdzał wiedzę uczniów z województwa z zakresu ekologii, gospodarki i ochrony środowiska przyrodniczego, zjawisk globalnych.

Konkurs wiedzy skierowany był do uczniów, którzy interesują się światem przyrody, jego bogactwem, różnorodnością i pięknem. Natomiast głównym celem konkursu EKOLOGIA – MOJA PASJA jest kształtowanie świadomości i postaw proekologicznych. Konkurs był przeprowadzony w dwóch etapach. Etap I – test jednokrotnego wyboru, który opracował organizator, odbył się w naszej szkole w grudniu 2018r. i na podstawie wyników uzyskanych z testu wyłoniony został uczestnik wojewódzkiego etapu międzyszkolnego konkursu – został nim Mateusz Dzięcioł z klasy IIIA. Mateusz dziś uczestniczył w II etapie konkursu – rozwiązywał test z zakresu ekologii, biotechnologii i ochrony środowiska.
Uczniowie z naszej szkoły już po raz DRUGI uczestniczyli w II edycji wojewódzkiego międzyszkolnego konkursu „Ekologia – moja pasja” organizowanego przez Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy. Mateusz Dzięcioł z klasy IIIa zajął VII miejsce na 21 finalistów konkursu, otrzymał dyplom i nagrodę.

Gratulujemy! Brawo Mateusz!!! Jesteśmy dumni z Ciebie!!!

Materiał: SP1

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Nik22Nik22

0 0

Brawo Mateusz. Gdzie są Ci co twierdzili, ze gimnazja są złe. 05:49, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone