Zamknij
REKLAMA

Bezpieczne ferie w powiecie chełmińskim. Wzmożone kontrole!

09:10, 11.01.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Już niedługo w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczną się ferie zimowe. Wzorem lat ubiegłych chełmińscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży. Pamiętajmy o możliwości przeprowadzenia kontroli autokarów przed planowanym wyjazdem. 

W okresie od 14 do 27 stycznia 2019r. na terenie województwa kujawsko-pomorskiego rozpoczną się ferie zimowe. To czas, który wiąże się z licznymi wyjazdami dzieci i młodzieży.  Wzorem lat ubiegłych, chełmińscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób udających się na zorganizowane kolonie i zimowiska oraz tych, które postanowiły odpocząć w miejscu zamieszkania. Na chwile obecną mundurowi biorą udział w działaniach pod nazwą „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”, których adresatami są głównie kierujący oraz pasażerowie uczestniczący w wyjazdach na zimowy wypoczynek. Funkcjonariusze uczestniczący w akcji szczególną uwagę zwracają na stan techniczny kontrolowanych pojazdów, zabezpieczenie przewożonego sprzętu, stosowanie pasów bezpieczeństwa i fotelików oraz dostosowanie prędkości do warunków drogowych. 

Przypominamy organizatorom wycieczek, rodzicom i innym zainteresowanym o możliwości przeprowadzenia kontroli autokaru przed wyjazdem. Sprawdzenie stanu technicznego wspomnianego pojazdu, oraz stanu trzeźwości kierowców będą przeprowadzali policjanci chełmińskiej drogówki w wyznaczonym do tego miejscu tj. Chełmno ul. Dworcowa (rampa PKS). 

Wnioski o przeprowadzenie  kontroli należy kierować na adres Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie, ul. Świętojerska 5 lub e-mailem na adres: [email protected] . W razie jakichkolwiek wątpliwości, informacji udzieli dyżurny jednostki pod numerem tel. (56) 677-42. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone