Zamknij
REKLAMA

27 Finał WOŚP - Koncert Roberta Kocika z Tancerkami.

10:04, 08.01.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Debiutujący artysta na scenie muzyki tanecznej, wieloletnie doświadczenie przelewa w studio na imprezowe utwory, podążając za największymi przebojami. Tworzone przez niego piosenki niebawem zajrzą do klubów i na klasyczne domówki.
Ma wiele planów związanych z polską sceną muzyki rozrywkowej, w poprzednich latach reprezentował Chełmiński Dom Kultury na Festiwalach Muzyki Tanecznej, co pozwoliło rozwinąć mu skrzydła i zapracować na autorski materiał. Scena kinoteatru Rondo jest mu bardzo dobrze znana - tutaj zaczynał swoją pierwszą przygodę z występami na żywo, gdzie niejednokrotnie został doceniony przez chełmińską publiczność.
Całkiem niedawno wraz z gronem swoich przyjaciół opublikował swój wideoklip, który został miło przyjęty przez swoich pierwszych słuchaczy.
https://www.youtube.com/watch?v=UtyNgAlW5DM
Intensywnie pracuje nad kolejnymi utworami, by móc częściej zaskakiwać fanów własnymi twórczościami na wielu lokalnych scenach.
https://www.facebook.com/kociq.official/
Na scenie wystąpi w towarzystwie atrakcyjnych tancerek - Aleksandry & Weroniki ze szkoły tańca Blazin Dance Studio Toruń.
https://www.facebook.com/blejzinki/

Materiał: W.O.Ś.P. Chełmno

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone