Zamknij
REKLAMA

Ostatnia Sesja VII Kadencji Rady Gminy Chełmno

15:37, 08.11.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 8 listopada odbyła się XXX Sesja Rady, która była zarazem ostatnią Sesją VII Kadencji Rady Gminy Chełmno. Radni jednogłośnie podjęli następujące uchwały: uchwała w sprawie zmian budżetu Gminy Chełmno na 2018 rok, uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Chełmno na lata 2018-2024, uchwała w/s przyjęcia zmiany Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Chełmno do roku 2020, uchwała w sprawie wstępnego wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości położonych w Osnowie, uchwała w sprawie zmiany uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Gminie Chełmno na 2018 rok.

Radni zapoznali się również z informacją o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Chełmno w roku szkolnym 2016/2017, informacją o analizie oświadczeń majątkowych Radnych Gminy Chełmno za 2017 r. oraz informacją o analizie oświadczeń majątkowych Pracowników Urzędu Gminy Chełmno za 2017r.

W czynnościach końcowych Przewodniczący Mieczysław Urbański, Zastępca Przewodniczącego Zbigniew Kłos oraz Wójt Krzysztof Wypij podziękowali wszystkim Radnym za zaangażowanie w pracach dla społeczności lokalnej w minionej kadencji oraz wręczyli pamiątkowe książki upamiętniające 100-lecie Niepodległości Polski. Radnymi w kadencji 2014-2018 byli: Tadeusz Fabiński, Krystyna Iwańska, Monika Michoń, Justyna Kosińska, Grzegorz Sobieralski, Waldemar Kunicki, Krzysztof Madej, Jan Kaczmarczyk, Lech Orzech, Piotr Mikrut, Marek Kraśkiewicz, Kazimierz Pasiński, Bogusław Kiełbasiewicz, Zbigniew Kłos oraz przewodniczący rady Mieczysław Urbański.

 

Materiał: Gmina Chełmno

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone