Zamknij
REKLAMA

Groził, że wysadzi mieszkanie za pomocą butli z gazem...

14:50, 05.11.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W minionych dniach chełmińscy strażacy interweniowali w sprawie następujących zdarzeń:

03.11.2018 godz. 20:03 w Chełmnie przy ul. Dominikańskiej 5 doszło do niebezpiecznej sytuacji. Na miejscu zdarzenia pojawił się patrol policji. Prawdopodobnie w mieszkaniu na parterze zabarykadował się mężczyzna, który groził, że wysadzi butlę z gazem. Strażacy zabezpieczyli teren działań. Wraz z Policją przeszukano mieszkanie. Stwierdzono, że mężczyzna oddalił się przed przybyciem służb. 

03.11.2018 godz. 13:10 w miejscowości Klamry na drodze powiatowej nr1622: plama oleju na drodze powiatowe na długości około 1km i szerokości 0,5m na jednym pasie jezdni. Brak dodatkowych zagrożeń. Miejsce akcji zabezpieczono, wprowadzono ruch wahadłowy. Rozlany olej posypano proszkiem pumeksowym, a następnie uprzątnięto jezdnię. Przywrócono całkowity ruch na drodze.

03.11.2018 godz. 15:20 Chełmno ul. św Ducha 15: W  budynku wielorodzinnym w jednym z mieszkań zadziałała czujka tlenku węgla. Lokatorka  poza mieszkaniem. Brak dodatkowych zagrożeń. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Ratownicy w sprzęcie OUO za pomocą detektora wielogazowego  dokonali pomiarów w całym mieszkaniu. Urządzenie pomiarowe nie wykazało obecności tlenku węgla w pomieszczeniu. Stwierdzono, że czujka tlenku węgla sygnalizowała rozładowane baterie. Miejsce zdarzenia przekazano właścicielce. Zakończono działania.

03.11.2018 godz. 15:57 Robakowo: Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar śmieci na polu. Brak dodatkowych zagrożeń. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Podano jeden prąd wody z szybkiego natarcia na źródło pożaru. Pożar ugaszono, przegarnięto i przelano wodą. Ustalono właściciela, którego pouczono w sprawie wypalania śmieci.  Teren przekazano właścicielowi. Zakończono działania.

04.11.2018 godz. 13:26 Starogród:  Na miejscu zdarzenia zastano pożar śmieci na cmentarzu parafialnym. Brak dodatkowych zagrożeń.  Zabezpieczono teren działań. Podano jeden prąd wody w natarciu na źródło pożaru. Pozostałości przegarnięto przy pomocy sprzętu burzącego i dogaszono. Pożar ugaszono i zakończono działania.

 

Materiał: PSP Chełmno

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone