Zamknij
REKLAMA

Kolizje w Krusinie i Grubnie. Zgubiła ich nieostrożność!

10:20, 09.10.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj (08.10) w Krusinie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Kierujący byli trzeźwi. 
O godz. 09.10 na drodze W548 w miejscowości Krusin 62-letni kierujący case nie zachował ostrożności podczas cofania, w wyniku czego uderzył w bmw. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, a kierujący byli trzeźwi. Za wykroczenie mieszkaniec powiatu chełmińskiego został pouczony

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było przyczyną zdarzenia drogowego do którego doszło 8 października na terenie powiatu chełmińskiego. 
Wczoraj przed godziną 15.00 na drodze krajowej 91 w Grubnie zdarzył się drobny wypadek. Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierujący volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu opel i uderzył w jego tył. Skończyło się tylko na uszkodzeniach, kierowcy nie byli pod wpływem alkoholu.  Za wykroczenie policjanci pouczyli nieostrożnego 24-latka. 

Kolejna kolizja miała miejsce w Grubnie o godz. 14.55 na drodze krajowej 91. Kierujący fordem jechał nierozważnie i uderzył w tył volkswagena. Kierujący byli trzeźwi.  Po raz kolejny policjanci musieli dać 62-letniemu kierowcy pouczenie.
 

Materiał: KPP Chełmno

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone