Zamknij
REKLAMA

"Czas skończyć z DZIADOSTWEM!" - ruszyła niecodzienna akcja

09:28, 08.08.2018 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

"Idziesz na spacer, randkę, na grzyby? Zabierz ze sobą 5 śmieci" - leśnicy z okolic Chełmna zachęcają do wsparcia ich niecodziennego pomysłu. "Niech sprzątanie stanie się modne" - apelują.

Ogólnopolska akcja sprzątania lasów trafiła też do naszych okolic. #Zabierz5ZLasu ma na celu walkę ze śmieceniem, zwłaszcza w lasach.

- Sprawa bardzo prosta - idziesz do lasu na spacer, randkę, grzyby, piknik czy z psem- zabierz przy okazji ze sobą z lasu 5 śmieci. Wyrzuć je do leśnego, swojego czy publicznego śmietnika. Czas skończyć z tym DZIADOSTWEM!!! Niech sprzątanie stanie się modne jak bieganie czy robienie selfie . Śmieciarzy jest dużo mniej niż nas - pokażmy im jaką mamy siłę! - zachęcają na Facebooku leśnicy.

Akcja ma charakter ogólnopolski i mogą angażować się nie tylko leśnicy. Wystarczy po wyrzuceniu 5 śmieci z lasu zrobić sobie zdjęcia i wstawić na Facebooka z "#Zabierz5ZLasu". Po wstawieniu zdjęcia można nominować do udziału w akcji innych.

 

#Zabierz5ZLasu

Ludzie jest akcja! Generalnie żeby zrobić dobrą reklamę -potrzeba dobrego pomysłu, kupy kasy i pięknej modelki, żeby wszystko chwyciło. Pomysł jest git, kasy zero, więc i modelka adekwatna- wysoce szpetna ogro-ksieżniczka ale wzrok przyciąga ... 

(J.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-chelmno.pl | Prawa zastrzeżone