Zwycięstwo chełmińskiej policjantki – post. Agnieszki Stankiewicz w Uniform Women 2017

Zwycięstwo chełmińskiej policjantki – post. Agnieszki Stankiewicz w Uniform Women 2017

1 czerwca 2017

Puchar Mercedes-Benz Auto-Frelik za zajęcie I miejsca w zawodach Uniform Women w kategorii jazda samochodem Mercedes Benz należy do policjantki  post. Agnieszki Stankiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie.
W dniu 27 maja 2017 w Toruniu odbył się II Ogólnopolski Rajd Kobiet Mundurowych Uniform Women 2017. Zawody odbyły się na toruńskiej Motoarenie. W zawodach uczestniczyli  członkowie Mundurowego Klubu Motorowego Rzeczypospolitej Polskiej. Do udziału w zawodach zgłosiło się 18 kobiet. Wśród nich była post. Agnieszka Stankiewicz z KPP w Chełmnie. Indywidualnie w konkurencji jazda samochodem Mercedes Benz zwyciężyła policjantka z Chełmna post. Agnieszka Stankiewicz. Nadto w klasyfikacji ogólnej zawodów pani Agnieszka zajęła II miejsce, a w klasyfikacji drużynowej również I miejsce.

Jesteśmy dumni ze zwycięstwa naszej koleżanki i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Materiał: KPP Chełmno

 

1 komentarz

  1. Kazimierz Luty 13, 13:38

    Piękna dziewczyna tak na marginesie, trochę jak ta super policjantka z serialu „Ojciec Mateusz”

    Odpowiedz

Napisz komentarz

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz pełną odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU PORTALU. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - ZGŁOŚ NADUŻYCIE REGULAMINU bądź skontaktuj się drogą mailową redakcja@e-chelmno.pl

one × four =

Komentarze internautów